ESTETİK

MAİS BOĞAZİÇİ

Estetik

İhtiyaçlarınız doğrultusunda profesyonel araç estetik ürün uygulamalarından yararlanabilir,
aracınızı isteğinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

ULTİMATE ELMAS KORUMA PAKETİ : TÜM ARAÇLAR

Çevrenin yıpratıcı etkilerinden korunmak için kusursuz ve dayanıklı
kaporta cilası…
Aracınız 5 yıl boyunca parıldayacak ve toza karşı koyacaktır.

 

İÇ ESTETİK KORUMA PAKETİ

Aracın içi, yer ve tavan döşemeleri, koltuklar, paspaslar, kapı içleri, havalandırma ızgaraları ve torpido temizlenir, döşeme koruma uygulaması ile döşemeler lekelere karşı korunur.

 

DIŞ ESTETİK KORUMA PAKETİ

Aracın dış aksamını oluşturan çamurluklar, jantlar, camlar ve aynalar temizlenir ve boya koruma uygulaması ile boyanın dış etkenlere karşı uzun süreli korunması sağlanır.

 

MOTOR ESTETİK PAKETİ

Zamanla aracın motor bölgesindeki parçaların aşınmasına neden olan yağ, katran ve kirler temizlenir. Motor koruma ürünü ile özel aksam ve motorunuz koruma altına alınır.

 

FULL ESTETİK KORUMA PAKETİ

Aracın detaylı iç ve dış temizliği, motor koruma, döşeme ve boya koruma uygulamalarını içeren komple uygulama paketidir. Aracın çamurluk ve jantları detaylı temizlenir; zift ve yağ lekelerinden arındırılır. Tavan, koltuk ve yer döşemeleri temizlenir. Deri döşemeler için özel ürünler kullanılır. Motor bölümü temizlenip koruma altına alınır. Boya ve Döşeme Koruma uygulamaları yapılır.

 

ULTİMATE ELMAS KORUMA PAKETİ

Aracınızın tüm dış ve iç yüzeylerini dış etkenlerden yıllar boyunca korur, yıllık bakım gerektirmeden aracınız ilk günkü ışıltısıyla parlar.

 

İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK, FİYAT BİLGİSİ YA DA SATIN ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONU TIKLAYABİLİRSİNİZ.